Čo hovoria klienti?

Léčite duši. A tá knižka je úžasná… Úplně přesně o životě.

Jindra, manažer

Individuální koučink s Monikou Gmucovou pro mě znamenal velmi významnou pomoc při novém směrování firmy i v osobním rozvoji. Koučink mě naučil nahlížet na věci z více různých úhlů, chápat věci v širších souvislostech, lépe se orientovat v různých pracovních  i nepracovních situacích, projít si zajímavé a osvědčené metody firemní analýzy v aplikaci na mojí firmu. V neposlední řadě jsem si také uvědomil vlastní sebehodnotu, jedinečnost a všechny vnitřní talenty jako velké přínosy, přidanou tržní hodnotu pro naše klienty a technologický inovační rozvoj v rámci Datových center ICT pro ČR a SR.

Výraznou předností M.G. jsou její znalosti, zkušenosti, praxe s mnoha lidmi z různých mezinárodních firem, schopnost nadhledu i vnitřní pohledy do různých firemních struktur. Velmi oceňuji přátelskou atmosféru, otevřenost a profesionalitu koučky, leaderky i mentorky Moniky Gmucové, která provázela všechna naše setkání. Děkuji a jsem moc rád, že s ní můžu spolupracovat.

Jan Kolín, MBA, majitel a jednatel společnosti JECOM IT Consulting s.r.o., Expertní firma pro Datová centra ICT.

Stretnutie Moniky v Londýne v lete 2014 zmenilo moje vnímanie ženských lídrov, ktorí tam vonku menia komunity okolo nich. Monika zostala v mojom živote od tej doby ako plne vedomá mentorka a inšpiratívna líderka.
Jej nestranný postoj v zdieľaní jej názorov, jej kultivovaný prístup k nášmu pracovnému vzťahu ma priviedol bližšie k svetu ženského lídershipu a pomohol mi všimnúť si nekonečné možnosti, ktoré sa nám jednotlivci ponúkajú.

Monikyne koučovacie zručnosti sú rafinované a veľmi silné. Jej intuitívny prístup nenechá ani neotočený; ani otázku nezodpovedanú. S presnosťou, objasňuje každú tému logicky a prísne, zanechá vás tak s dobrým pocitom aj myšlienkami.

Keďže som v GIFEW pracovala s Monikou 3 mesiace, môžem ju z celého srdca odporučiť každému, kto hľadá mentora so zrelým úsudkom, ktorý je schopný pokojný prezrieť si života a s ľahkosťou zhodnotiť príležitosti a povinnosti. Monika, rozhodne s tebou rada pracujem… “

Agata Tothová, facilitátorka povzbudzovania žien Women’s Empowerment, tvorkyňa programu AGAFLOW a certifikovaná Master Practitioner in Neuro-lingvistic Programming, NLP.

Monika bola odhodlaná a talentovaná členka Bohemian Toastmasters – medzinárodnej rečníckej organizácie. Bola mojim pokladníkom, keď som bola prezidentkou v roku 2013 a nielenže plnila povinnosti role vynikajúce, ale riadila a zorganizovala celý vzdelávací víkend a mnoho ďalších iniciatív. Je vynikajúca rečníčka a súťažila na medzinárodných konferenciách. Ako dlhoročné priateľky, od vtedy som spolupracovala s Monikou na rôznych iniciatívach, vrátane písania našich kníh a vzájomnej podpore. Môžem len potvrdiť to, čo hovoria ostatné referencie – Monika je talentovaná, oddaná a jej živá osobnosť, šarm a starostlivý prístup bude pre váš tím veľkým prínosom.

Judi Challiner, Učiteľka umenia a trénerka kreatívnej komunikácie na dôchodku. V súčasnej dobe spisovateľka a školiteľka konzultantov pre Prague Youth Theatre v Prahe a Legend Speaking Academy – Praha.