Na čom záleží?

Keď ľudia a príležitosti začnú miznúť. Poznáte to? Nehanbite sa.
Potrebujete zamerať pozornosť na to podstatné. Zobudiť svoj spiaci vnútorný potenciál.

Vôbec nezáleží na tom, čo si druhí myslia. Ani akým tempom idete. Ani na tom, čo by sa patrilo či čo očakáva spoločnosť.

Záleží na tom…

  • čo cítite a čomu veríte.
  • kým ste v každom momente.
  • kým ste v interakcii s ľuďmi.
  • že rozvíjate a zdieľate svoje talenty. 

Lebo to, čo vyžarujete aj priťahujete.

Cítite vnútornú spokojnosť?
Vyjadrujete plne vaše talenty, dary a silné stránky vo vás?
Prezentujete vašu osobnosť naplno?

Poznám to. To podstatné chcelo prebudiť. Postupne som odhadzovala, čo ma brzdilo. Ako som sa začala približovať viac sama sebe, začal sa aktivovať môj hlboký potenciál. Zrazu to bolo všetko jasnejšie.

Pochopila som, že mám rozvíjať ľudí a svoju tvorivosť, zdieľať to so svetom. Veď to ma napĺňa radosťou! Aktivovala som svoju ženskú múdrosť a to ma naučilo krásne plynúť s rytmom života. Začala som si veriť a uznala som, že to čo robím je to správne. Prijala som aj svoje slabé miesta a prestala som sa za ne hanbiť, uzdravila som oslabenú mužskú silu v sebe. Život ma obdaril novým vnímaním a rozprúdil sa tok hjnosti a nevýdaných príležitosti.

Stať sa sama sebou znamenalo, že som si dovolila si byť hravá, radostná, silná, tvorivá, múdra, spontánna. Veci som začala vnímať inak, s oveľa väčšou ľahkosťou. Uff bol to dlhý kus cesty, ale stál za to. Zbavila som sa zbytočných nepotrebných programov a presvedčení.

Úprimne si položte sami sebe otázky – ste sami sebou a plne vyjadrení? Ak áno, blahoželám. Ak nie, chcete už konečne odhodiť svoje brzdy? Smelo do toho. Urobte ten krok. Trebárs vám s tým môžem pomôcť.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *