Kto som?

Som Slovenka, globálna občanka, s kozmopolitným vnímaním a myslením. Rozvíjam potenciál ľudí, učím jazyky (angličtinu a nemčinu) a školím, píšem, tvorím vzdelávacie materiály a hosťujem workshopy a relaxačno-vzdelávanie pobyty. Vo svojej práci používam intuíciu, kreativitu, osobnú skúsenosť, a overené nástroje z lídershipu, spirituality a biznisu.

Magisterský titulu z financií som obdržala v 2006. Pracovné skúsenosti už 18 rokov som získala na 5 kontinentoch v rôznych odvetviach, napr. vzdelávanie, transformácia, financie, energetika.

Práca v globálnej korporácii, neziskovej organizácii ako aj podnikanie, mi poskytli bohaté skúsenosti a sformovali moju osobnosť. Pracovné pozície zahŕňali vedenie a trénovanie tímov a jednotlivcov k výborným výsledkom, mentorovanie, koučovanie, organizovanie a budovanie projektov od vízie k realizácii.

Moja osobná cesta transformácie a prerodu ma vedie k aktivovaniu svojho najhlbšieho potenciálu a k inšpirujúcemu životnému štýlu. Žijem v Prahe a hovorím plynule anglicky, nemecky a slovensky.

Pár vecí z toho, čo sa mi podarilo:

  • 2 vzdelávacie lídership organizácie vybudované a vedené od počiatočnej vízie do realizácie
  • 2600+ ľudí po svete priamo pocítili prínos a inšpiráciu
  • 500+ žien mentorovaných v osobnom rozvoji a zažili výrazný posun v osobnom & profesnom živote
  • 150+ ľudí vedených v rôznych tímoch & projektoch s vynikajúcimi výsledkami
  • 1800+ ľudí navštívilo konferencie mnou organizované
  • 30,000-člennú organizáciu viedol globálny tím, ktorého som bola súčasťou

S týmito organizáciami a mnohými ďalšími som pracovala:

Homecredit, Raiffeisenbank, Autopalace, Česka Spořitelna, Danone, Nutricia, LHMS, ExxonMobile, Porsche, AIESEC, GIFEW, JCOM IT Consulting, Mary Kay, Bonavita, US Embassy in Prague, Radio Free Europe, J&T Investment company, Hard Rock Cafe, Business for Breakfast